KONST / Litografier / Litografier 8102131
nr 810 2131
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Litografier, 2 st, Lena A Linderholm (f. 1947), 17/20 + 34/190, signerade, motivets mått: 74x56 + 58x44
Kondition: oramade
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 25 februari 2013
kl 18:44:18
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.600 kr
6
3.200 kr
2.600 kr
3.000 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm